اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

You must login to ask question.

الگوی پایه

بسیاری از سفارشات یک چاپخانه مربوط به کارهای پرتکرار مثل سفارشات عمومی (چاپ کارت ویزیت، تراکت و …) می با شد که برای سهولت در ثبت سفارشات می توان سفارشات پرتکرار را به صورت الگو تعریف کرده و بارها از آن استفاده کنیم.

ایجاد الگو

برای تعریف یک الگوی جدید از منوی اطلاعات پایه> الگوی پایه را باز می کنیم. روی گزینه ایجاد در بالای صفحه (با علامت + نشانه گذاری شده) کلیک می کنیم. در ابتدا نوع الگو مورد نظر را در قسمت نوع کار انتخاب می کنیم (لارج فرمت، افست و …) که هرکدام از ماژول ها بسته به نوع خرید شما فعال می باشد. جهت ایجاد گروه الگو، از صفحه گروه بندی از منوی اطلاعات پایه گروه های مدنظر را وارد نمایید.

برای مثال می خواهیم یک سربرگ تحریر ۸۰ گرم، دورو و با تیراژ ۲۰۰۰ عدد و سایز A4 و همچنین تحویل یک روزه را تعریف کنیم. در این صورت فیلدها را به صورت زیر پر می کنیم:
نوع کار –> افست پایه ، گروه الگو –> سربرگ ، نام الگو –> تحریر ۸۰ گرم ، طرف –> دورو ، طول ۲۱ سانتی متر ، عرض ۲۹٫۷ سانتی متر
تیراژ ۲۰۰۰ عدد
نوع جنس را از بین لیست اجناس مصرفی انتخاب می کنیم. در صورت تمایل کلید F3 را فشرده تا صفحه جنس مصرفی جهت دسترسی بیشتر باز شود.
لیست اجناس –> تحریر ۷۰ * ۱۰۰ و ۸۰ گرم مدت تحویل –> یک روزه و درنهایت ، اگر کار فوری بود زمان را صفر وارد می کنیم ، هزینه طراحی ۲۰۰٫۰۰۰ ریال (اختیاری)
اگر کار را به همکار می فرستید تا این کار را انجام دهد در قسمت انجام توسط همکار نام همکار را از لیست همکار انتخاب می کنیم.
قیمت همکار هزینه ای که همکار بابت انجام این کار از ما طلب می کند.
در این صورت زمانی که قصد داریم کار را ارسال به همکار بزنیم، نام شخص به صورت پیش فرض داریم ولی باز هم امکان تغییر برای ارسال به همکار دیگری جدید وجود دارد.
اگر تیک مجوز تغییر سایز را بزنید به کاربر این اجازه را می دهیم که در زمان ثبت سفارش بتواند سایز الگو را تغییر دهد.
در صورتی که ماژول وب فعال باشد، تیک ارسال به وب را فعال نموده تا اطلاعات را برای نمایش در وب سایت ارسال کند. ماژول فعال را جهت فعال سازی و مشاهده این الگو در صفحه ثبت سفارش تیک بزنید.
در قسمت خدمات پس از چاپ اجباری، خدماتی که حتما باید روی الگو انجام بشود را انتخاب می کنیم که قیمت آن ها روی قیمت کل کارمحاسبه می شود(بطور مثال برش)
در قسمت خدمات پس از چاپ اختیاری، خدماتی را که کاربر می تواند بصورت اختیاری انتخاب کند وارد می کنیم و در صورتی که کاربر این خدمات را انتخاب کند قیمت آن به قیمت کل کار اضافه می شود.

خدمات اختیاری سرچسب
برای تعیین قیمت در این قسمت یک سری گروه قیمت قابل مشاهده است که برای هرگروه قیمت، قیمتی مشخص می کنیم.
در زمان ثبت سفارش، هر مشتری بنا به گروه قیمتی که در صفحه اشخاص به وی نسبت داده شده، قیمت مناسب را مشاهده خواهد کرد. (برای کسب اطلاع بیشتر به آموزش گروه قیمت مراجعه نمایید.)
در انتها اطلاعات را ذخیره کرده و الگو به لیست پیشین اضافه می گردد.

ویرایش

در صفحه اول با انتخاب هر سطر و با زدن دکمه ویرایش که در بالای صفحه موجود است می توانید اطلاعات را ویرایش کنید.

حذف

در صفحه اول با انتخاب هر سطر و با زدن دکمه حذف که در بالای صفحه موجود است می توانید اطلاعات را حذف کنید.

نکته: در صورتی که از الگوی مدنظر، ثبت سفارشی انجام شده باشد امکان حذف آن الگو وجود ندارد.

چاپ تعرفه

با کلیک بر روی دکمه چاپ در بالای صفحه، می توانید لیست الگوها را ب صورت چاپی داشته با شید. همچنین امکان چاپ تعرفه قیمت طبق گروه قیمت مختلف با انتخاب همان گروه قیمت و یا چاپ تعرفه هر گروه به صورت مجزا وجود دارد.
در نظر داشتته باشید که علاوه بر چاپ، امکان ذخیره این لیست با فرمت های مختلف نظیر تصویر، pdf و یا اکسل از طریق گزینه چاپ Save و سپس انتخاب پسوند مورد نظر وجود دارد.

بدین منظور در ابتدا برای الگوهای خود یک گروه بندی در نظر میگیریم. برای ثبت دسته بندی الگوها به صفحه گروه بندی از منوی اطلاعات پایه رجوع کنید. برای مثال سربرگ
در صفحه اصلی، لیست الگوهای تعریف شده قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ