اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

You must login to ask question.

تقویم سالانه

از طریق تقویم سالیانه ، امکان ثبت تعطیلات رسمی کشور یا تعطیلاتی که چاپخانه مشخص کرده (تعطیلات تابستانه یا …) وجود دارد. در این صورت در زمان ثبت سفارش و هنگام ثبت زمان تحویل سفارش، تعطیلات یا روزهای جمعه تشخیص داده شده و زمان درستی برای تحویل سفارش پیش بینی می شود.

ایجاد: سال را ۱۳۹۷ انتخاب کرده، در تقویم انتخابی، تمام روزهای جمعه به عنوان روز غیر کاری و تعطیل در نظر گرفته می شود و تعطیلات ملی و مهم کشور، مانند عید نوروز، عید قربان و … هم به عنوان تعطیلات در نظر گرفته می شود. با کلیک بر روی ادامه ، در صورتی که تاریخ دیگری به عنوان روز تعطیل یا غیرکاری وجود دارد به همراه توضیحات به لیست اضافه کرده و یا تاریخی را از لیست موجود حذف می کنیم.
در انتها ثبت نهایی را زده و تقویم مورد نظر به لیست تقویم سالانه اضافه می شود.

ویرایش: شما می توانید به غیر از روزهای جمعه و تعطیلات رسمی، روزهایی را هم به دلخواه به عنوان روز تعطیل در نظر بگیرید و در قسمت توضیحات
اگر توضیحی لازم است وارد کنید. در ضمن امکان حذف تعطیلات هم وجود دارد. در قسمت ویرایش هم امکان حذف و هم افزودن تاریخ وجود دارد. نکته قابل توجه این است که شما می توانید هر تاریخی که مورد نظرتان هست را به صورت دستی در قسمت انتخاب تاریخ وارد و سپس اطلاعات را ذخیره کنید. در انتها گزینه ثبت نهایی را می زنید.

حذف: اگر نیاز به حذف تقویم تعریفی وجود داشته باشد، تقویم مورد نظر را انتخاب و سپس از گزینه حذف استفاده می کنید.

ارسال یک پاسخ