اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

You must login to ask question.

بروزرسانی نرم افزار

بروزرسانی نرم افزار

در این قسمت آموزش نحوه بروز رسانی محصولات نرم افزاری رنگارنگ را خدمتتان تقدیم می کنیم.

همانطور که می دانید، تمام نرم افزارهای ارائه شده توسط گروه نرم افزاری رنگارنگ دارای پشتیبانی و بروز رسانی از طریق اینترنت می باشند. همواره با توجه به درخواست ها و گزارشاتی که کاربران استفاده کننده این محصولات برای کارشناسان این شرکت ارسال می کنند، تغییراتی جهت بهبود کیفیت این محصولات یا ارتقا امکانات انجام می گردد و این تغییرات توسط سیستم بروز رسانی تعبیه شده در نرم افزار ها، در کمتر از چند دقیقه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

قبل از هر عمل، ابتدا باید در نظر داشته باشید که رایانه ای که قرار است عملیات بروز رسانی بر روی آن انجام گردد، می بایست به اینترنت متصل باشد و برای شروع عملیات بروزرسانی در ابتدا سیستم سرور را به روز نمایید.

جهت آگاهی از آخرین تغییرات و بروز رسانی نرم افزار خود ابتدا وارد منوی سایر در نرم افزار شوید و بر روی گزینه “بروز رسانی نرم افزار” کلیک نمائید. همچنین جهت باز کردن نرم افزار آپدیت اتوماتیک می توانید به این آدرس رفته و برنامه آپدیت را اجرا نمایید.
C:\Program Files (x86)\Rangarang Software Group\Update

در پنجره باز شده نسخه فعلی نرم افزار و نسخه موجود جهت بروزرسانی نمایش داده می شود.

 

نکته۱: قبل از کلیک روی بروزرسانی از بسته بودن نرم افزار سیستم سرور و کلاینت های دیگر اطمینان حاصل نمایید.

نکته۲: مدت زمان دریافت اطلاعات، بستگی به سرعت اینترنت شما دارد بطور معمول بین ۱ تا ۵ دقیقه زمان خواهد برد. لطفاً تا انتهای عملیات بروزرسانی صبور باشید.

پس از تهیه فایل پشتیبان، ابتدا به سرور سایت متصل شده، و پس از دریافت اطلاعات مربوط به تغییرات در بانک (بطور خودکار توسط سیستم انجام می شود)، عملیات بروز رسانی بر روی بانک اطلاعاتی انجام می گردد. در حین عملیات به روزرسانی تا پایان عملیات و مواجه با پیغام موفقیت لطفاً صبور باشید.
در برخی موارد ممکن است با این پیغام مواجه شوید. “مدت زمان پشتیبانی شما به پایان رسیده است. جهت تمدید پشتیبانی با بخش فروش تماس حاصل بفرمایید.”
در این صورت با تمدید پشتیبانی خود به صورت یکساله از خدمات پشتیبانی همچنین به روز رسانی های نرم افزار برخوردار خواهید بود.

نکته۳: در صورتی که از نرم افزار به صورت تحت شبکه (نرم افزار بر روی چند رایانه نصب شده) استفاده می کنید، می بایست بروز رسانی نرم افزار را بر روی تمام رایانه ها انجام دهید.

ارسال یک پاسخ