اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

You must login to ask question.

دانلود

برنامه های اتصال supremo/ anydesk

برنامه های   Anydesk /SUPREMO  از سری برنامه های کنترل از راه دور جهت راهنمایی و کمک در مشکلات روی کامپیوتر میباشند. که به راحتی میتوانید به دوستان خود متصل شوید و مشکلات آنها را حل کنید و با استفاده از امنیت و تعیین کنترل دسترسی می توانید تمام فعالیت های شخص دوم را کنترل کنید و از نفوذ افراد به حریم شخصی خود جلوگیری کنید.


آموزش برنامه  Any Desk

با دو بار کلیک روی آیکون نرم افزار anydesk  آن را اجرا کنید. مشاهده کنید که پنجره ای شبیه به عکس زیر نمایان میشود. بخش های مختلفی که در این پنجره شماره گذاری کردیم به شرحی هستند که در ادامه  اشاره میکنیم.

  1. : This Deskاین بخش در واقع آیدی (ID  ( شما را نشان میدهد، که باید برای فردی که تمایل دارد تا به کامپیوتر شما وصل شود ارسال گردد.
  2. Remot Desk : این قسمت در شرایطی استفاده میشود که  شما قصد داشته باشید به کامپیوتر دیگری وصل شوید. بدین منظور باید در این فیلد آی دی کامپیوتر مورد نظر را وارد کنید.
  3. گزینه connect  دستور وصل شدن را صادر میکند. اگر در فیلد شماره ۲ آی دی کاربری را وارد کردید. باید بر روی این گزینه کلیک کنید. تا نرم افزار  Any Desk  شما  را به دستگاه مورد نظر وصل کند.

زمانی که یک فرد برای اتصال به کامپیوتر دیگری از طریق نرم افزار AnyDesk  وارد عمل میشود، در کامپیوتر مقصد یک درخواست ارائه میشود که دقیقا مشابه با عکس زیر است. کاربر با تایید درخواست  امکان وصل شدن دو کامپیوتر را فراهم میکند.

برای متصل شدن، تیک گزینه آخر را بردارید( Allow to block keyboard and mouse)  با برداشتن این گزینه مجوز کار کردن با کیبورد و موس را به کارشناس فنی ما  میدهید که روی کامپیوتر شما کار کنند.

Accept : این گزینه که یک دکمه سبز رنگ را به همراه دارد. درخواست اتصال کامپیوتر دریافت شده را قبول میکند. بنابراین با کلیک بر روی این گزینه، فرد مورد نظر به سیستم شما وصل میشود.

Disconnect : این گزینه هم منجر به رد درخواست وصل شدن خواهد شد. اگر تمایل ندارید فرد مورد نظر به سیستم شما وصل شود روی این گزینه کلیک کنید.

دانلود AnyDesk

دانلود Ammy

آموزش برنامه Ammy

  1. در این قسمت که آی دی شما هست و در صورتی که کامپیوتر دیگری بخواهد به سیستم شما متصل بشود باید این ID  رو بدهید.
  2. دی این قسمت اگر شما درخواست متصل شدن به کامپیوتر دیگری را دارید باید ID  کامپیوتر مورد نظرتان را در این قسمت وارد کنید.


آموزش برنامه supremo

  1. در این بخش your data   که اطلاعات خودتان هست و  اگر  کامپیوتر دیگری خواست به سیستم شما متصل شود باید این اطلاعات را به درخواست کننده بدهید.
  2. در این بخش اگر شما قصد وصل شدن روی کامپیوتر دیگری را دارید باید اطلاعات سیستم موردنظرتان را اینجا وارد کنید و به آن کامپیوتر وصل شوید.
  3. در این گزینه هم دستور وصل شدن به سیستم مورد نظر را میدهد.

دانلود Supremo

ارسال یک پاسخ