اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

You must login to ask question.

خدمات تکمیلی

خدمات تکمیلی

سفارش های چاپخانه ممکن است خدمات پس از چاپ داشته باشند که این خدمات ممکن است پس از انجام چاپ نیاز باشد و یا اینکه سفارش ما تنها خدمات چاپ باشد. (برای مثال خدمات پانچ در چاپ بنر یا برش در افست)

در خدمات تکمیلی به دلیل گستردگی و تنوع خدمات دو حالت داریم. خدمات توسط مجموعه خودمان تکمیل شود و یا جهت انجام به همکار ارسال شود.

بمنظور جستجو سفارشی خاص می توان از گزینه جست و جو که در بالای صفحه وجود دارد استفاده کرد و امکان جست و جو براساس شماره فاکتور، نام مشتری، خدمات مورد نظر و یا حتی نوع فاکتور وجود دارد.

تکمیل خدمات: در صورتی که توسط خود مجموعه انجام گیرد سفارش مورد نظر را انتخاب و از گزینه تکمیل خدمات استفاده کرده و در صورت وجود توضیحات، متن  مربوطه را واد کرده (متن اختیاری) و ذخیره می کنیم.

ارسال به همکار: در صورتی که تمایل دارید خدمات توسط همکار انجام گیرد، سفارش مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه ارسال به همکار را زده و نام همکار، قیمت همکاری و توضیحات مورد نظر را وارد کرده و ذخیره را کلیک می کنیم. در این صورت وضعیت کار به صورت ارسال به همکار در آمده و کار را به همکار مورد نظر ارسال می کنیم.

پس از انجام و دریافت سفارش از همکار، گزینه دریافت از همکار را زده و خدمات به عنوان تکمیل شده در نظر گرفته می شود. در صورتی که پس از این خدمات همچنان خدمات دیگری مورد نیاز باشد به وضعیت در انتظار خدمات بعدی در می آید در غیر اینصورت وضعیت سفارش در انتظار ارسال/تحویل در آمده و در صفحه ارسال قابل ارسال می باشد.

حواله ارسال: در صورتی که تمایل به ارسال این سفارش به همکار جهت تکمیل داشته باشید، ابتدا سفارش را انتخاب و ارسال به همکار کنید. پس از آن از طریق کلیک بر روی حواله ارسال، برای همکار جزییات مربوط به انجام خدمات را چاپ نمایید.

 

ارسال یک پاسخ