اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

You must login to ask question.

ارسال و دریافت از همکار

ارسال و دریافت از همکار

به دلیل تنوع خدمات در امور مربوط به چاپ و تبلیغات بویژه در قسمت خدمات تکمیلی، چاپ و … معمولاً بخشی از کار و یا حتی کل سفارش(سفارشات فرم عمومی) جهت انجام به همکار ارسال می شود.

با استفاده از صفحه ارسال و دریافت از همکار، می توانیم کل فرآیند انجام یک سفارش از صفر تا صد را برای همکار ارسال کنیم. بدیهی است در زمانی که سفارش را از همکار دریافت زدیم، آن سفارش به وضعیت آماده ارسال تبدیل خواهد شد و آن را در صفحه ارسال مشاهده خواهید کرد.

نکته: در صوتی که بخواهیم تنها بخشی از کار را برای همکار ارسال کنیم، برای مثال صحافی، لیتوگرافی، لمینیت و … در این صورت بسته به نوع خدماتی که تمایل به انجام آن توسط همکار را داریم به صفحه مورد نظر مراجعه کرده سفارش را انتخاب و ارسال به همکار می کنیم. در این صورت تنها همان بخش به همکار ارسال شده و بقیه موارد توسط مجموعه ما و یا حتی همکار دیگری قابل انجام است. این امکان در صفحات لیتوگرافی، چاپ و خدمات تکمیلی در دسترس می باشد.

جستجو: برای جست و جو سفارش می توانید بر اساس نام طراح، وضعیت طراحی، نام همکار، بازه زمانی سفارش و یا وضعیت (ارسال نشده، ارسال شده و دریافت شده) جست و جو داشته باشید.

ارسال و دریافت: بدین منظور، سطر مورد نظر را انتخاب نموده با کیلک بر روی گزینه ارسال، نام همکار مورد نظر را انتخاب نمایید. در صورتی که مبلغ انجام خدمات توسط همکار مشخص باشد، مبلغ همکاری را وارد کنید و اگر توضیحی راجع به سفارش هست در قسمت توضیحات درج می کنیم و در انتها اطلاعات را ذخیره می کنیم.

اکنون سفارش مورد نظر در قسمت ارسال شده قرار می گیرد.

نکته: در صورتی که سفارشات پر تکرار و ثابتی را به همکار ارسال می کنید (نظیر فرم عمومی: کارت ویزیت، تراکت و …) از طریق اطلاعات پایه صفحه الگو سفارش به همراه جزییات آن همچنین نام همکار انجام دهنده و قیمت را ثبت نمایید. در این صورت در زمان ارسال به همکار گزینه های همکار و مبلغ اتوماتیک پر خواهد شد.

زمانی که کار انجام و از طرف همکار برگشت داده شد، از لیست ارسال شده ها، سطر را انتخاب و دریافت را کلیک کنید تا کار در قسمت دریافت شده ها قرار بگیرد.

چاپ فرم گردش کار: در صورت تمایل به چاپ جزییات سفارش برای ارسال به همکار می توانید از این گزینه استفاده کنید. برای مثال نام، تیراژ، جنس مصرفی و …

ارسال یک پاسخ